درخشش فوق العاده ملی پوشان پرورش اندام در 5 وزن اول مسابقات جهانی/ هت تریک طلایی ثبت شد – مکمل سازی ستارگان نیک درخشش فوق العاده ملی پوشان پرورش اندام در 5 وزن اول مسابقات جهانی/ هت تریک طلایی ثبت شد – مکمل سازی ستارگان نیک

سه طلا، یک نقره و یک عنوان چهارمی حاصل کار پنج ملی پوش پرورش اندام ایران در مسابقات قهرمانی جهان در اسپانیا بود.

 

 


 

 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، رقابتهای پرورش اندام قهرمانی جهان در اسپانیا با درخشش بی نظیر ورزشکاران ایران با اسپانسری شرکت ستارگان نیک (ژن استار)  آغاز شد. در این رقابتها ورزشکاران کشورمان در پنج وزن صاحب سه طلا، یک نقره و یک عنوان چهارمی شدند و در رده بندی تیمی تا اینجا صدرجدول را از آن خود کردند.

در این رقابتها، کار برای ورزشکاران ایران از وزن سوم آغاز شد.

*در رقابتهای وزن ۶۵ کیلوگرم که با حضور ۱۰ ورزشکار برگزار شد، محسن هادی نژاد به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.

*در دسته ۷۰ کیلوگرم ۱۱ ورزشکار شرکت داشتند که حبیب فرهادی نماینده باتجربه کشورمان به مقام چهارم این وزن دست پیدا کرد.

* در دسته ۷۵ کیلوگرم نخستین مدال طلای ایران توسط فرشاد گنجی به دست آمد. در این وزن ۲۳ ورزشکار حضور داشتند که نماینده کشورمان بالاتر از رقابتی خود به مقام قهرمانی و مدال طلا دست پیدا کرد.

*دومین طلای ایران در دسته ۸۰ کیلوگرم به دست آمد. در این وزن عزیز معرفی نماینده ایران بود که در رقابت با ۲۱ رقیب خود برتر ظاهر شد و یک مدال طلای دیگر برای ایران به ارمغان آورد.

*طلای بعدی در دسته ۸۵ کیلوگرم به دست آمد. در این وزن ۲۳ ورزشکار حضور داشتند که محمدابراهیم ارزشمند ملی پوش کشورمان، یکی از شرکت کنندگان بود. در پایان رقابتهای این دسته ارزشمند نیز طلا گرفت تا سومین طلای ایران در پرورش اندام توسط این ورزشکار تصاحب شود.

گقتنی است؛ مسابقات اوزان ۹۰، ۹۵ و ۱۰۰ کیلوگرم با حضور نمایندگان ایران تا ساعاتی دیگر برگزار خواهد شد.


ژن استار حامی تیم های ملی 

بازگشت به صفحه قبل >>
Call Now Button