قهرمانان پرورش اندام بعد از قهرمانی در جهان با استقبال پرشور وارد تهران شدند – مکمل سازی ستارگان نیک قهرمانان پرورش اندام بعد از قهرمانی در جهان با استقبال پرشور وارد تهران شدند – مکمل سازی ستارگان نیک

با استقبال مسئولان وزارت ورزش و جوانان، مدیران کل ورزش استان ها، روسای هیات های استانی، پیشکسوتان و اهالی بدنسازی، اعضای تیم ملی بعد از قهرمانی در جهان به تهران بازگشتند.

 

 


 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اعضای تیم ملی پرورش اندام ایران  به اسپانسری ژن استار بعد از کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جهانی اسپانیا بامداد روز سه شنبه از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) وارد تهران شدند.

در مراسم استقبال از قهرمانان تیم ملی، علیرضا خسروی مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان، روسای هیات های بدنسازی استان های تهران، سمنان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست دبیری و دیگر مسئولان فدراسیون، جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان و خانواده ورزشکاران حضور داشتند.

در این مراسم گروه موزیک ناجا به افتخار ورود قهرمانان تیم ملی پرورش اندام سرود ملی جمهوری اسلامی ایران را نواختند و از مدال آوران و افتخارآفرینان ایران در مسابقات جهانی اسپانیا با اهدای حلقه گل استقبال به عمل آمد.

 

 

 


ژن استار حامی تیم های ملی

بازگشت به صفحه قبل >>
Call Now Button