معرفی نفرات برتر تمامی دسته های فیزیک رقابتهای جهانی اسپانیا/ ایران با دو طلا، دو نقره و یک برنز بالاتر از رقبا قرار گرفت – مکمل سازی ستارگان نیک معرفی نفرات برتر تمامی دسته های فیزیک رقابتهای جهانی اسپانیا/ ایران با دو طلا، دو نقره و یک برنز بالاتر از رقبا قرار گرفت – مکمل سازی ستارگان نیک

با کسب دو طلا، دو نقره، یک برنز و یک عنوان ششمی، ایران بهترین عملکرد را در مسابقات فیزیک رقابت های جهانی به خود اختصاص داد.


 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، رقابتهای رشته فیزیک مسابقات قهرمانی جهان در اسپانیا در حالی روز جمعه ۱۴ آبان ماه به پایان رسید که ایران به اسپانسری شرکت ستارگان نیک (ژن استار)  و سپس اوکراین  بیشترین سهم را در کسب مدال های این رشته داشتند.

در پایان رقابتهای فیزیک، ایران با دو طلا، دو نقره، یک برنز و یک عنوان ششمی بالاتر از سایر کشورها قرار گرفت. اوکراین با ۲ طلا، یک نقره و یک عنوان چهارمی، دو پنجمی و یک ششمی پس از ایران قرار گرفت.

تیمهای لوگزامبورگ و فنلاند با یک طلا دیگر کشورهایی بودند که برنده مدال طلا شدند. دیگر کشورهای مدال آور روسیه( دو نقره، یک پنجمی و یک ششمی)، مکزیک( یک نقره)، سوئد( ۲ برنز) و فرانسه، سوریه و آذربایجان( یک برنز) بودند.

نتایج هر دسته شش دسته این مسابقات به شرح زیر است:

فیزیک مردان؛ دسته ۱۷۰- سانتی متر

 

۱-شرکو الیاسی( فنلاند)

۲-شنتیا لک پور( ایران)

۳-سباستین یانسون( سوئد)

۴-ویتالی سالاتا( اوکراین)

۵-السد المبصالی( عمان)

۶-یوشیتاکه تامورا( ژاپن)

در این دسته ۲۲ ورزشکار حضور داشتند.

فیزیک مردان؛ دسته ۱۷۳- سانتی متر

۱- بِن باتیما( لوگزامبورگ)

۲- ولادیمیر کولتسوف( IFBB)

۳- ایساک اباگنیلین( سوئد)

۴- شعیب عبدالله محمد الربیعا( امارات)

۵- عماد البلوشی(عمان)

۶- ابراهیم امیدی( ایران)

در این دسته ۲۴ ورزشکار حضور داشتند.

فیزیک مردان؛ دسته ۱۷۶- سانتی متر

 

 

۱-فرید علیمردانی( ایران)

۲-دیه گو رودریگوئز( مکزیک)

۳-ساری غریب( سوریه)

۴-یحیی الکیومی( عمان)

۵-اوگنی گولوشوبوف(IFBB)

۶-والری کوزمنکو(IFBB)

در این دسته ۱۹ ورزشکار حضور داشتند.

فیزیک مردان؛ دسته ۱۷۹- سانتی متر

۱-سرهیی رویکو( اوکراین)

۲-محسن عزیزی( ایران)

۳-علی گوربانلی( آذربایجان)

۴-آنتونیو مورنو( اسپانیا)

۵-یوردان دیمیتروف( بلغارستان)

۶-کریستین هیمیردینگر( آلمان)

در این دسته ۲۲ ورزشکار حضور داشتند.

فیزیک مردان؛ دسته ۱۸۲- سانتی متر

۱-سینا شریفی وجاری( ایران)

۲-اولگ دانیش( اوکراین)

۳-باکاری هاشیمه( فرانسه)

۴-دژان ولوودر( صربستان)

۵-ویتالی یوسکو(اوکراین)

۶-ماکسیم تاراریف(اوکراین)

در این دسته ۱۹ ورزشکار حضور داشتند.

فیزیک مردان؛ دسته ۱۸۲+ سانتی متر

۱-اولکساندر مونتیان( اوکراین)

۲-لوری واسِنِف( IFBB)

۳-شایان پرواز( ایران)

۴-علی محمد الموالی( عمان)

۵-یوگنی نیکیتنکو( اوکراین)

۶-فهری گیونش( ترکیه)

در این دسته ۲۵ ورزشکار حضور داشتند.

رده بندی اوورال فیزیک: 

۱-سرهیی رویکو( اوکراین)

۲-اولکساندر مونتیان( اوکراین)

۳-فرید علیمردانی( ایران)

۴-سینا شریفی وجاری( ایران)

۵-بن بیتاما( لوگزامبورک)

۶- شرکو الیاسی( فنلاند)


ژن استار حامی تیم های ملی

بازگشت به صفحه قبل >>
Call Now Button