اعزام تیم ملی پرورش اندام به مسابقات آسیایی لبنان لغو شد – مکمل سازی ستارگان نیک اعزام تیم ملی پرورش اندام به مسابقات آسیایی لبنان لغو شد – مکمل سازی ستارگان نیک
زمان : 21 آبان 1400 دسته بندی : اخبار, اخبار, اخبار شرکت

به دلیل شرایط امنیتی کشور لبنان، اعزام تیم ملی پرورش اندام که به اسپانسری ژنستار بود, به مسابقات آسیایی این کشور لغو شد.


 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در حالی که تمام برنامه ریزی های لازم از سوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام  به همراه هلدینگ ستارگان نیک (ژن استار) برای حضور پرقدرت تیم ملی با ۲۴ ورزشکار در رقابتهای قهرمانی آسیا در کشور لبنان و شهر بیروت انجام شده بود، اما متاسفانه به دلیل شرایط نامساعد امنیتی در کشور لبنان که به عنوان میزبان این مسابقات انتخاب شده است، سفر ملی پوشان به این کشور منتفی شد.

اردوی تیم ملی پرورش اندام برای اعزام به این مسابقات تشکیل شده بود اما فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و به دلیل شرایط موجود در کشور لبنان و برای حفظ سلامت ورزشکاران مجبور به لغو این اعزام شد.

گفتنی است پیش از این فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران، بارها در مکاتبه با فدراسیون جهانی نگرانی خود را بابت شرایط امنیتی لبنان بیان کرده و درخواست میزبانی خود را ارائه کرده بود.

ژن استار حامی تیم های ملی
بازگشت به صفحه قبل >>
Call Now Button