پایان مسابقات قهرمانی بدنسازی اسپانیا 2021 با درخشش تیم بدنسازی ایران – مکمل سازی ستارگان نیک پایان مسابقات قهرمانی بدنسازی اسپانیا 2021 با درخشش تیم بدنسازی ایران – مکمل سازی ستارگان نیک

تیم بدنسازی ایران در مسابقات جهانی IFBB اسپانیا طلایی شد .

 

تیم بدنسازی ایران با اسپانسری تیم ژن استار با کسب ۱۰ مدال طلا ، ۱۰ مدال نقره و ۵ مدال برنز به کار خود در مسابقات قهرمانی اسپانیا ۲۰۲۱ پایان داد .

 محمد مهام، پیام حسن نژاد، امیر غلامزادگان و وحید حنیفه لو  نمایندگان تیم فیتنس ایران در بخش تیمی  عنوان دوم مسابقات فیتنس تیمی بازیهای جهانی اسپانیا را از آن خود ساخت.

در فیتنس اسپورت انفرادی و در دسته ۱۷۵- سانتی متر پیام حسن نژاد عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و وحید حنیفه لو مدال نقره را به خود اختصاص داد. همچنین در دسته ۱۷۵+ سانتی متر امیر غلامزادگان قهرمان شد و مقام دوم نیز به محمد مهام رسید.

 امیر غلامزادگان در مجموع و در دسته اوپن به مدال طلا رسید و عنوان overall را از آن خود کرد. وحید حنیفه لو نیز برنده مدال نقره و پیام حسن نژاد صاحب مدال برنز شدند.

یک روز بعد و در رقابت دوبل فیتنس چلنج که با حضور ۹ تیم برگزار شد، تیم محمد مهام و پیام حسن نژاد با قرار گرفتن در رده دوم رقابتها، برنده مدال نقره این مسابقه شد. همچنین دیگر تیم ایران با حضور وحید حنیفه لو و امیر غلامزادگان در رده چهارم قرار گرفتند.

در رقابتهای ماسکولار نیز ناصر خدامی عنوان نخست را از آن خود کرد و به مدال طلا دست یافت. مانی سالاری به مدال نقره رسید و مدال برنز از آن آرش آرمیده شد.

در همین روز امیر خاکیان در دسته ۹۵- کیلو بیلدینگ به مدال طلا رسید. علیرضا حسنوند هم در وزن ۱۰۰+ کیلو بیلدینگ دیگر مدال طلا را برای ایران به ارمغان آورد و عنوان سوم و مدال نقره این دسته به ایرج بیدی رسید. در مجموع نیز عنوان overall مسابقات در رشته بیلدینگ به امیر خاکیان رسید. مدال نقره دسته اوپن نیز از آن علیرضا حسنوند شد.

سرانجام در روز سوم مسابقات هر سه نماینده کشورمان در رشته بادی کلاسیک(ایرج بیدی، مجتبی بحرینی و وحید حنیفه لو) در دسته های خود صاحب عنوان قهرمانی شدند.در پایان مسابقات بادی کلاسیک ، مجتبی بحرینی در مجموع اول و صاحب عنوان اوورالی شد. ایرج بیدی نیز عنوان سومی مجموع را از آن خود کرد. همچنین وحید حنیفه لو به مقام پنجم در دسته اوپن دست یافت.

در آخرین رقابت ورزشکاران ایرانی نیز نمایندگان ایران در فیزیک کلاسیک رقابت کردند. رقابتهای فیزیک کلاسیک به صورت متمرکز برگزار شد و علیرضا حسنوند و مجتبی بحرینی دو نماینده ایران در این رقابت ها به مصاف رقبای خود رفتند. در پایان مسابقات فیزیک کلاسیک، هر دو نماینده ایران صاحب عنوان قهرمانی دسته خود شدند. در مجموع نیز عنوان اوورالی به ورزشکار اهل ترکیه رسید و حسنوند نیز در مجموع کلیه ورزشکاران عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را از آن خود کرد.

منبع : خبرگزاری ایلنا

 

 

بازگشت به صفحه قبل >>
Call Now Button