هلدینــگ ســـتــارگان نیــک

تولید کننده انواع مکملهای دارویی،غذایی و ورزشی


عضله بساز ، لاغر کن


ترکیب جادویی ال کارنیتین و پروتئین وی

عضله سازی در کمترین زمان ممکن

 

اگر سعی دارید همزمان وزن کم کنید و لاغر شوید و در عین حال عضله بسازید یا آن را حفظ کنید مکمل آمینو کارنیتن را در برنامه غذایی خود بگنجانید .

ال – کارنیتن + پروتئین وی زمانی که بطور جداگانه استفاده می شوند هر یک مزایای خاص خود را دارند اما زمانی که کنار یکدیگر قرار می گیرند مزیت های آنها دو چندان می شود.

گلیکوژن شکل ذخیره شده گلوکز است که منبع انرژی ترجیحی بدن است. وقتی ورزش می کنید، ذخایر گلیکوژن شما تخلیه می شود. برای پر کردن آنها باید کربوهیدرات مصرف کنید.

هنگامی که ذخایر گلیکوژن به موقع تامین نمی شوند ، احساس می کنید انرژی کمتری برای فعالیت ورزشی دارید در این هنگام بدن مجبور است مواد مغذی را از منابع دیگری (مانند آمینو اسیدهایی که بافت عضلانی را تشکیل می دهند) استفاده کند تا انرژی مورد نیازتان را تامین کند.

عدم تامین دوباره گلیکوژن باعث می شود تا زمان ریکاوری بعد از تمرینات طولانی شود  . عدم تامین انرژی به موقع برای ادامه فعالیت ورزشی موجب دلسردی و پایان برنامه تمرینی تان می شود .

افزودن شدن ال کارنیتین به پروتئین وی پس از ورزش می تواند تامین کننده فرآیندهای طبیعی تکمیل گلیکوژن باشد .در نتیجه بدن به موقع خود را ریکاوری می کند و برای ادامه  فعالیت ورزشی احساس خستگی و کمبود انرژی نمی کنید .

ال-کارنیتین  مسئولیت انتقال گلوکز به داخل سلول های عضلانی را در سریع ترین زمان ممکن بر عهده دارد  . در نتیجه ذخایر گلیکوژن به سرعت تامین می شود به خصوص اگر ال- کارنتین در کنار منبع سالمی از کربوهیدات مصرف شود .

مزایای استفاده از آمنیو کارنیتن ( ال -کارنیتن + پروتئین وی)

 

  • کاهش  دردهای عضلانی و  افزایش سرعت ریکاوری عضلات
  • کمک به افزایش سنتز پروتئین
  • بهبود استقامت عضلانی در حین تمرینات ورزشی
  • افزایش انرژی و کاهش خستگی حین تمرین
  • کمک به بهبود و ترمیم  بافت های عضلانی
  • کمک به کاهش وزن

 

 


آمینو کارنیتن کاهش وزن افزایش حجم ال- کارنیتن و پروتئین وی