هلدینــگ ســـتــارگان نیــک

تولید کننده انواع مکملهای دارویی،غذایی و ورزشی


چگونه توده عضلانی با کیفیت بسازیم ؟


پودر بی سی ای ای + ویتامین ب 6 ژن استار کمک به کاهش خستگی حین تمرین

 تجزیه پروتئین  را با سنتر پروتئین در عضلات متعادل کنیم ؟

 

مکمل  BCAA+B6  حاوی آمینو اسیدهای لوسین، ایزولوسین و والین به نسبت 2:1:1 است. ویتامین B6 اضافه شده به این مکمل به  متابولیسم طبیعی پروتئین و گلیکوژن کمک می کند .این ویتامین در فرآیندهای متابولیک طبیعی انرژی دهنده شرکت می کند و خستگی و فرسودگی را کاهش می دهد.

ویتامین B6 موجب بهبود عملکرد سیستم عصبی مرکزی و متابولیسم بدن می شود. در تبادل غذا به انرژی و کمک به ایجاد انتقال دهنده های عصبی مانند سروتونین و دوپامین نقش دارد،همچنین در کاهش خستگی از تمرینات ورزشی موثر است .

اگر هدف شما ساخت توده عضلانی باکیفیت است، مصرف دوز اضافی آمینو اسیدهای شاخه‌دار ضروری است تا زمانی که ماهیچه‌های شما  به آن نیاز دارد در دسترس باشد . بازیابی عضلات  تحلیل رفته  بعد از فعالیت های ورزشی بسیار شدید بسیار مهم است.زیرا موجب فعال شدن سیستم آنابولیک سلولهای عضلانی می شود .بنابراین، لازم است  نیاز بدن را با اسید آمینه  BCAA + B6 تامین کنیم، در غیر این صورت هیچ بازسازی ماهیچه ای صورت نمی پذیرد و منجر به کاتابولیسم ناخواسته می شود.

یک مرد حدوداً 70 کیلویی،  حدودا" نیاز به  6 گرم اسید آمینه  BCAA  دارد  که نیمی از آمینو اسیدهای ضروری مورد نیاز است. از این رو، مصرف BCAA بسیار مهم است.

لوسین، ایزولوسین و والین رایج ترین اسیدهای آمینه هستند. که  آنها را می توان به راحتی در گوشت ها و محصولات تهیه شده از شیر یافت. برای تامین نیاز روزانه به اسیدهای آمینه، باید بین 200 تا 250 گرم گوشت گاو مصرف کنیم. از این رو اثرات مثبت بیشمار مصرف BCAA + B6 در طول تمرین مشهود است .

اگر ویتامین B6 را به این فواید بی‌شمار اضافه کنیم، با یک فرمول واقعا بی نظیر روبرو هستیم. ویتامین B6 در متابولیسم اسیدهای آمینه، به ویژه در تبدیل تریپتوفان به اسید نیکوتینیک ضروری است.این ویتامین نقش برجسته ای در سیستم عصبی  دارد بر  فرآیندهای مغز تأثیر می گذارد و برای تولید انتقال دهنده های عصبی مورد نیاز است .

اگرچه ما می توانیم آن را در بسیاری از غذاها مانند آجیل، غلات کامل، زرده تخم مرغ، سبزیجات، گوشت، سیب زمینی و ماهی و بسیاری از غذاهای دیگر پیدا کنیم، اما باید با  مصرف مکمل از کمبود آن جلوگیری می کنیم ، زیرا کمبود آن می تواند منجر به اضطراب، افسردگی یا بی خوابی شود .

 

 


بی سی ای ای ترمیم عضلات افزایش انرژی بی سی ای ای + ویتامین B6 ویتامین ب 6