هلدینــگ ســـتــارگان نیــک

تولید کننده انواع مکملهای دارویی،غذایی و ورزشی


تمرینات انفجاری با انرژی انفجاری


افزایش انرژی و توان ورزشی بدون از دست دادن توده عضلانی

مکمل انفجاری برای تمرینات انفجاری 

 

انتخاب مکمل مناسب برای رسیدن به اهداف تناسب اندام  بستگی به اولویت های شما به انتخاب محرکها دارد .اگر تحمل بالایی برای استفاده از کافئین دارید  و یا اگر می خواهید سریعتر به نقطه اوج  تمرینی خود برسید انتخاب مکمل C5  می تواند انتخاب خوبی باشد به شرط آنکه زیر نظر پزشک متخصص و مربی ورزشی مصرف شود.

مکمل قبل از تمرین سی فایو ریپد به دلیل فرمولاسیون منحصر به فرد خود علاوه بر افزایش انرژی و توان تمرینی ، بدن را در فاز چربی سوزی قرار میدهد ؛ البته بدون از دست دادن توده ی عضلانی ! همچنین سی فایو ریپد ژن استار یک پمپ فاقد کراتین است و نگرانی شما را بابت مسیر چربی سوزی بدون کراتین بر طرف مینماید . این مکمل با دارا بودن بتا آلانین ، کافئین ، الکارنیتین ، ال آرژنین ، ال تیروزین وعصاره دانه قهوه سبز ،عصاره فلفل کاین ، عصاره ریشه گیاه کولئوس،  نهایت چربی سوزی را به صورت کاملا طبیعی و ترموژنیک در بدن شما ایجاد مینماید .

وجود ویتامین C  و ویتامین های گروه B در ترکیب این مکمل موجب هم افزایی و اثر بخشی بیشتر ترکیبات در بدن خواهد شد . بدین ترتیب شما قادر خواهید بود با افزایش متابولیسم بدن ، تبدیل چربی به انرژی و افزایش توان بدن در از بین بردن توده چربی فرآیند چربی سوزی را به بالاترین حد برسانید .

در فاز افزایش انرژی این پمپ موجب افزایش انرژی و توان ورزشی  شما می شود. . طعم های متنوع  محصول موجب می شود تا ذهن شما رژیم های سخت را  همراه با تنوع طعم آماده یک تمرین سخت و نفس گیر نماید .

کافئین و بتا آلانین دو ماده ای هستند که به دلیل نقش بالقوه آنها در بهبود و افزایش عملکرد ورزشی مورد مطالعه علمی قرار گرفته اند.

کافئین یک محرک است که اساس انرژی انفجاری را  در     C5 بر عهده دارد .کافئین ،آدنوزین را در سیستم عصبی مرکزی مسدود می کند. این ماده در بهبود عملکرد شناختی موثر است .  FDA مصرف 400 میلی گرم کافئین در روز را به عنوان  دوز مناسب مصرف با کمترین عارضه جانبی در بزرگسالان اعلام نموده است .

بتا آلانین با   اسید آمینه هیستیدین ترکیب می شود و دی پپتید کارنوزین را تشکیل می دهند. کارنوزین به وفور در ماهیچه های اسکلتی یافت می شود و یکی از عملکردهای اصلی آن بافر کردن سطوح pH است.

در حین ورزش،  با انباشته شدن یون های هیدروژن  و کاهش  pH محیط  عضلات دچار خستگی  می شوند. احساس سوزش   عضلات در حین تمرین  ناشی از کاهش PH است که منجر به توقف تمرین می شود  .

بتا آلانین محدود کننده سرعت سنتز کارنوزین است . به عبارت دیگر، تولید کارنوزین با مقدار بلوک های ساختمانی بتا آلانین موجود در بدن محدود می شود.

بر اساس مطالعات بالینی موجود،   3.2  تا 6.4 گرم بتا آلانین در روز ، به ترتیب در روزهای تمرین و غیرتمرین مورد نیاز است .

اسید آمینه  ال – تیروزین به عنوان پیش زمینه شیمیایی دوپامین ناقل عصبی است که در بهبود خلق و خو ، کاهش فشار خون به خصوص به هنگام استرس ، افزایش سوخت و ساز ، متابولیسم سلولی ، تامین  انرژی  و کاهش خستگی حین تمرین نقش دارد .

اسید آمینه آل کارنیتن چربی‌های انباشته شده درون سلولی را شکسته و به اسیدهای چرب تبدیل می کند و به سمت میتوکندری سلول‌ها منتقل می‌کند. اکثر چربی‌های موجود در رژیم غذایی بدون ال کارنیتین کافی نمی‌توانند وارد میتوکندری شوند و برای تامین انرژی باید سوزانده شوند. از آنجا که ال -کارنیتین به شکستن چربی و سوزاندن آنها برای انرژی کمک می‌کند، بنابراین در چربی سوزی و لاغری نیز نقش مهمی ایفا می‌کند.

اسید آمینه ال آرژنین،  به نیتریک اکسید در بدن تبدیل می شود و با   افزایش  سرعت گردش خون در رگها  و افزایش متابولیسم چربی در سلولها موجب افزایش تولید انرژی و قدرت بدنی می شود ، همچنین با حفظ تعادل نمک و الکترولیتها در تقویت ماهیچه ها و تناسب اندام نقش دارد .

عصاره دانه قهوه سبز، حاوی کاتچین های معروف به پلی فنول است که در افزایش میزان متابولیسم بدن و کاهش سطح اکسیداتیو چربی نقش دارد  ، سطح قند خون را کنترل می کند ، یک ملین طبیعی ، آنتی اکسیدان و تامین کننده انرژی و برطرف کننده خستگی است .

عصاره فلفل کاین، آنتی اکسیدان قوی حاوی ویتامین های A، C و B، کلسیم و پتاسیم است که به بدن در بازسازی دیواره داخلی معده و روده کمک می کنند، موجب افزایش سوخت و ساز متابولیسم سلولی و چربی سوزی می شود .

عصاره ریشه گیاه کولئوس از طریق افزایش سطح آدنوزین مونو فسفات حلقوی در سلول ‌ها باعث بهبود فعالیت ‌های متابولیکی سلول ها در بدن شود. این ماده با افزایش چربی سوزی و تولید انرژی تاثیرات مثبتی بر روی سطح تستوسترون و عضله سازی در ورزشکاران دارد .


سی فایو پمپ انرژی درینک بهبود عملکرد ورزشی کات عضله