هلدینــگ ســـتــارگان نیــک

تولید کننده انواع مکملهای دارویی،غذایی و ورزشی


آمینو بیف ، اسید آمینه آهسته رهش


اسید آمینه خالص مشتق شده از 100٪ گوشت گاو

آمینو بیف ، اسید آمینه خالص با بهره مندی از تمامی خاصیت های گوشت خالص گاو

 

فراوان ترین اسید آمینه های موجود در  گوشت گاو : اسید گلوتامیک، اسید آسپارتیک، لیزین، لوسین، سیستئین، آرژنین، گلیسین و فنیل آلانین است . با این حال، هیستیدین و متیونین نیز به مقدار کمی وجود دارند. گوشت گاو و گوشت مرغ  هر دو پروتئین بالایی دارند. گوشت گاو از نظر وزنی کمی بیشتر حدود  9% محتوای پروتئین بیشتری نسبت به مرغ دارد . گوشت گاو در هر 100 گرم گوشت 25.4 گرم پروتئین دارد، در حالی که گوشت مرغ 23.3 گرم پروتئین در هر 100 گرم گوشت دارد.

گوشت گاو حاوی کالری و چربی بیشتری نسبت به مرغ است، در حالی که مرغ حاوی پروتئین بیشتری نسبت به گوشت گاو است. مقدار کلسترول در دو گوشت برابر است و هیچ کدام حاوی کربوهیدرات نیستند.

آمینواسیدها برای سنتز پروتئین در بدن موردنیاز هستند و عضلات ما برای رشد به پروتئین نیاز دارند؛ بنابراین می‌توان گفت که مصرف آمینواسیدها برای ورزشکاران و بدنسازان جهت افزایش توده عضلانی بسیار حائز اهمیت است.

برای تسهیل مصرف آمینو اسیدها و اطمینان از مصرف مقدار کافی آن‌ها جهت عضله سازی و تأمین انرژی مکمل‌های حاوی آمینواسید های ترکیبی تولید و به بازار عرضه شده است. مصرف مکمل آمنیو بیف ساده‌تر از خوردن وعده غذایی پر پروتئین است زیرا وعده غذایی سنگین ممکن است با القاء حس سنگینی در فعالیت ورزشی بدن‌سازان اختلال ایجاد کند.. یکی از مزایای مصرف این مکمل این است که به راحتی در آب و هر نوشیدنی دیگری حل می شوند و به آسانی قابل دسترس هستند .

مزایای استفاده از  آمینو بیف :

  • حفظ و افزایش توده عضلانی
  • بهبود عملکرد ورزشی
  • کاهش آسیب های عضلانی حین تمرین و تسریع ریکاوری
  • افزایش ترشح هورمون تستوسترون
  • کمک به کاهش وزن از طریق القاء سیری و کنترل دریافت کالری
  • بهبود خلق و خو و کیفیت خواب

آمینو بیف پروتیئن ایزوله ترمیم بافت عضلانی اسید آمینه آهسته رهش